piątek, 31 lipca 2015

Skarby z olx: Heart Family Mom & Dad i inne

Opłaca się przeglądać Olx. To fakt, najpierw trzeba przekopać się przez wiele ogłoszeń, które nas nie interesują, w moim przypadku są to lalki niebarbiowate, Steffi, współczesne syrenki, księżniczki i inne takie. Można tu znaleźć również sporo My Scene czy lalek z wczesnych lat 2000. Często można nie znaleźć nic dla siebie. Ale największa satysfakcja jest kiedy nagle widzimy takie perełki.

Prezentowany dzisiaj zestaw jest- jak do tej pory- moim największy skarbem znalezionym na tym portalu ogłoszeniowym. W jego skład weszło między innymi małżeństwo Heart.

Poza tym stałam się właścicielką również 2 Superstarów (jednego w stanie tragicznym), starego klona oraz wielu ubranek vintage. Spełniło się moje marzenie- w końcu mam płasz przeciwdeszczowy dla Barbie!

Wśród ciuszków znajduję się również futro, płaszczyk jesienny, strój gimnastyczny, kabaretkowe legginsy i inne urocze elementy garderoby.

Oczywiście poświęcę więcej uwagi moim nowo nabytym skarbom w osobnych wpisach. A jak na razie proszę o pomoc przy identyfikacji.

Island Fun Barbie (1987)

Fashion Play Barbie ?

Jennifer

Edit:
Dziękuję za pomoc Lunarh. :)

3 komentarze: